چگونه اعضای کانال تلگرام خود را رایگان افزایش بدهیم

  • انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶
  • 598 بازدید
  • بدون دیدگاه

چگونه اعضای کانال تلگرام خود را رایگان افزایش بدهیم

چگونه اعضای کانال تلگرام خود را رایگان افزایش بدهیم

امروز در سایت خرید ممبر راه های افزایش ممبر کانال تلگرام رو بررسی خواهیم کرد . این روز ها افزایش اعضای کانال ها وارد مرحله جدیدی شده و بدلیل بیشتر شدن تعداد کانال ها در بین ایرانی طبعا رقابت نیز بالا رفته و در این بین تیاز به افزایش ممبر های کانال میباشد که سریع ترین و راههای پولی و رایگان آن را در ادامه خواهیم گفت با ما همراه باشی.

چگونه اعضای کانال تلگرام خود را رایگان افزایش بدهیم

1 – یکی از راه های رایج و ابتدایی که از اوایل تاسیس تلگرام بوده ساخت اکانت زیاد با شماره های مجازی سایر کشور ها بوده و هست اما در این ماهها سیاست تلگرام تغییر کرده و در صورت شناسایی این خط ها حذف خواهند شد و در حال حاضر طی یک هفته شناسایی و دیلت میشن. در این روش بهترین و مناسب ترین راه تهیه شماره از اپراتور های ایرانی میباشد که حذف آنها رو سخت میکنه برای تلگرام که برای هر شخص حقیقی 9 خط و برای شرکت ها و بدون محدودیت ارائه میشه.

2 – یکی دیگر از راه ها استفاده از اپلیکیشن های عضو گیر هست که تعدادشان زیاده و میشه از آپ کافه بازار دریافت کرد ، نحوه کار در این روشبه اینصورته به ازای هر عضو شدن در کانال ها یک سکه گرفت و با این سکه ها درخواست ممبر به کانال خود داد. این راه کم هزینه ترین و میشه بهترین راه برای افزایش ممبرهای کانال خود هست.قابل ذکر هست این روش نیاز به صرف زمان برای جمع آورس سکه میباشد.

اگر شما کاربر عزیز وقت یا آشنایی کامل ندارین تیم ما با هزینه های رقابتی و کمتر نسبت به سایر رقیبان اعضای کانال شما رو افزایش خواهند داد. برای سفارش و دیدن تعرفه به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و برای مشاوره با ایدی تلگرام ما در ارتباط باشید. امیدوارم از این پست راضی بوده باشین.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها